Rozmanitost a exkluzivita: Luxusní rohová kuchyně Rosso ve červeném lesku

Moderní kuchynská linka Rosso je přesně to, co hledáte. Jeho tvar, barva i funkčnost přináší dokonalou kuchyňskou linku. Rozmanitost a exkluzivita se zrcadlí v každém detailu této originální kuchyně. Navíc, naši profesionální designéři ji dokážou přizpůsobit na míru Vašim přání.

Víte, co dělá Rosso velmi rozdílným od všech ostatních kuchyní?

Je to jeho načervenalá barva, která symbolizuje vášeň a energii, a dokonale zapadne do každého prostoru. Kuchyň je thématickou částí domu, kde se rodina setkává. Je důležité mít nejen esteticky krásnou kuchyni, ale také funkční a praktickou pro denní používání. To vše nabízí Rosso v jediné kuchynské sestavě.

Tento odkaz vás přivede k našemu produktu s fotografií a popisem každého elementu linky.

Korporus a dvířka

Korpus této moderní kuchyňské linky je v dekoru šedý, který se velmi dobře hodí k mnoha barevným kombinacím. Dvířka jsou v dekoru MDF červený lesk, což vytváří kontrast a dodává kuchyni šmrnc. Dodáváme včetně madel, které zapadají do celkového designu a ergonomie kuchyně. Pracovní deska není součástí setu, ale lze ji zakoupit jako samostatnou položku.

Cena a detaily

Linka je možné zakoupit jako celou sestavu nebo i jednotlivé elementy. Madla jsou výšky 12mm. Nábytek je dodáván v demontu, tedy lze ho velmi snadno sestavit. Stejně jako u korpusu samotného, i u samotných elementů linky je vysoce kvalitní materiál použit v celé konstrukci. Cena nezahrnuje dekorace a kuchynské spotřebiče ani dřez.

Na fotce sestava: Dolní – 30 cm zakončovací, 80 cm, 60cm spotřebičová, 90 cm rohová, 80 cm dřezová, 40 cm zásuvková, 60 cm potravinová; Horní – 30 cm zakončovací, 2x 80 cm, 2x 30 cm, 60 cm rohová, 40 cm

Přemýšlíte, zda je pro Vás tato kuchy