Zařaďte do interiéru styl s dekoračním polštářem Lola od KARE Design


KARE DESIGN Dekorační polštář Lola 40x40cm:

Chybí vám poslední doplňky ve formě polštářků do vašeho moderně laděného interiéru?

Dekorační polštář Lola má syté barvy a představuje abstraktně pojatý ženský obličej.

Polštář je ušitý z hovězí kůže. Přední strana čtvercového polštáře potěší všechny milovníky abstraktního umění, zadní strana je jednobarevná.

Díky ruční výrobě je každý kus naprosto jedinečný. Náplň polštářku je vyrobena z polyesteru, snímatelný potah je určen pouze k chemickému čištění. K dispozici jsou i další polštářky v podobném designu.

Dekorační polštář Lola

Polštář Lola od KARE Design je skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Jeho abstraktní design osvěží váš prostor a dodá mu na originalitě. Když si k němu přidáte další dekorační prvky v podobném stylu, budete mít dokonalý interiér, který zaujme každého návštěvníka.

Navíc polštář je ušitý z kvalitní hovězí kůže a každý kus je naprosto jedinečný. Pokud chcete, aby váš interiér vyzařoval styl a eleganci, pak je dekorační polštář Lola od KARE Design jasnou volbou.

Dekorační polštář Lola

Polštář Lola je navíc dostupný v 40x40cm a jeho náplň je vyrobena z polyesteru. Polštářek může být skvělým dárkem pro vaše blízké, kteří touží po originálních doplňcích do svého interiéru.

Vyzkoušejte si dekorační polštář Lola od KARE Design a bude to jistě zážitek, který vás nezklame. Jedná se o skvělé řešení, jak můžete svůj interiér oživit a dodat mu punc originality.