Barová židle z dubového dřeva v přírodní barvě s výškou 65 cm – model Austin od Rowico

Značka Rowico dbá jak na kvalitu zpracování jejich výrobků, tak i na jejich designovou stránku. Barovými židlemi Austin můžete doplnit kuchyňské ostrůvky. Konstrukci z dubového dřeva si oblíbí zejména milovníci skandinávského stylu.

Vzhled a kvalita zpracování

Barová židle Austin v přírodní barvě má nejen moderní design, ale také jednoduchou a přehlednou konstrukci. Samotné sedátko i opěradlo jsou dostatečně široké a pohodlné. Každý detail je pečlivě zpracovaný, což je důkazem toho, že Rowico dbá na kvalitu svých výrobků. Proti sedátku jsou vytvořeny boky, čímž lze zajistit, aby se zdejší položka lépe držela. Barová židle Austin je pevná, robustní a velmi kvalitní.

Skandinávský styl

Skandinávský styl se stává stále populárnějším. Lidé se rozhodují pro designové kousky, které dokáží interiér doplnit a zároveň mu dodat něco jedinečného. Barová židle Austin je přesně tím typem nábytku, který může k takovému interiéru patřit. Svou jednoduchostí působí moderním dojmem a dokáže skvěle doplnit tehdy, když se rozhodnete pro začlenění kuchyňského ostrůvku.

Přírodní barva

Barová židle Austin je vyrobena z dubového dřeva, které má charakteristickou světlou barvu a výraznou strukturu. Tyto prvky jsou přeneseny také na celou konstrukci barové židle. Dřevo se velmi dobře hodí k interiérům v přírodním stylu, kde dominují tóny hnědé barvy. Barová židle Austin je díky své barvě velmi vyváženým kouskem nábytku.

Přesvědčte se sami a prohlédněte si barovou židli Austin. Budete příjemně překvapeni.

Barová židle Austin od Rowico
Detail barové židle Austin od Rowico