Nová 8dílná sada nádobí Destiny s nerezovými poklicemi od značky 4Home

Chystáte se na nové nákupy do vaší kuchyně a potřebujete kvalitní a dlouhodobě použitelné nádobí? Pak by vás jistě mohla zaujmout nová 8dílná sada nádobí Destiny od značky 4Home. Tento produkt nabízí kvalitní zpracování, vysokou životnost a exkluzivní design.

Kvalitní materiály a vynikající termoregulační vlastnosti

Sada nerezového nádobí Destiny je vyrobena z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli s exkluzivním leštěným povrchem, která zajistí vysokou životnost nádobí bez ztráty vlastností a funkčnosti nadměrným opotřebením. Speciální zesílené sendvičové dno zajišťuje rovnoměrný ohřev pokrmu a brání připalování pokrmů.

Snadné použití a údržba – Nádobí je doplněno nerezovými poklicemi s úchyty. Při samotném servírování získáte čas navíc, protože chladnutí jídla je pomalejší, než u běžných hrnců. Nádobí je vhodné na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukční varné desky. Lze použít i v troubě do 240 °C. Je vhodné do myčky nádobí a tím ušetříte svoji námahu i čas.

Díky používaným technologiím a kvalitnímu materiálu by tato jedinečná sada neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Sady hrnců z kolekce Destiny doporučuje jako skvělou volbu pro domácí vaření šéfkuchař jedné z nejlepších pražských restaurací Yamato Marek Hora.

Výhody nové 8dílné sady nádobí Destiny

  • Vynikající termoregulační vlastnosti – díky sendvičovému dnu se pokrm ohřívá rovnoměrně bez připalování
  • Pomalé chladnutí jídla – při samotném servírování získáte čas navíc a jídlo se pomaleji ochlazuje
  • Vhodné na všechny typy varných desek – včetně indukčních desek
  • Mytí v myčce nádobí – šetří váš čas a energii
  • Kvalitní nerezová ocel – zajistí delší životnost nádobí
  • Exkluzivní leštěný povrch – dodá luxusní vzhled vaší kuchyni

Chtěli byste se podívat na tento produkt blíže a možná si jej i pořídit? Pak si prohlédněte detailní informace a fotografie na srovnavacnabytku.cz.

Co je v základní sestavě?

V základní sestavě