Černý odpadkový koš Addis Roll Top – recenze a specifikace (22,5 x 23 x 42,5 cm)

Černý odpadkový koš Addis Roll Top je jedním z nejoblíbenějších kosů na trhu díky svému modernímu designu a odolné konstrukci. Tento koš je ideální pro každou domácnost nebo kancelář, kde je potřeba elegantní řešení na sběr odpadků.

Dobře udržovatelný povrch

Jeden z hlavních důvodů, proč si lidé oblíbili Černý odpadkový koš Addis Roll Top, je jeho dobře udržovatelný povrch. Materiál, ze kterého je vyrobený, je snadno čistitelný a má hladký povrch, což znamená, že se na něm neusazují žádné nečistoty. S údržbou tohoto koše tak nebudete mít žádné problémy.

Snadné použití a zasunovací víko

Další velkou výhodou Černého odpadkového koše Addis Roll Top je jeho snadné používání. Díky zasunovacímu víku můžete odpadky do koše snadno vhazovat, a to jak při otevřeném, tak i uzavřeném víku. Tento koš je také ideální do prostor, kde by se koš s klasickým víkem těžko vešel.

Objem 10 l

Černý odpadkový koš Addis Roll Top má objem 10 l a je tak ideální řešení pro malé místnosti nebo pro ty, kteří rádi čistí častěji. Díky svému designu a velikosti se tento koš dokáže přizpůsobit každému interiéru, a také díky své jednoduchosti se hodí do každé místnosti.

Černý odpadkový koš Addis Roll Top

Pokud hledáte elegantní a moderní řešení na sběr odpadků, neváhejte si zakoupit Černý odpadkový koš Addis Roll Top! Na našem eshopu si můžete tento koš snadno objednat a doplnit si tak svůj interiér o moderní a praktický detal.