Šatní skříň Zlatana T3 v černé barvě s bílým mramorem a délkou 150cm


Šatní skříň Zlatana T3 inovuje váš interiér

Posuvná šatní skříň Zlatana T3 v černé barvě s bílým mramorem a délkou 150cm je moderní a elegantní kus nábytku, který se hodí do každého interiéru.

Zlatý nádech a luxusní vzhled

Dveře řešené ve vzoru bílého mramoru dodávají skříni jedinečný vzhled a leštěná zrcadla ve zlaté barvě působí velmi luxusně. Šatní skříň Zlatana T3 je dokonalou kombinací vysoké kvality materiálů a zvláštní péče o detaily v designu.

Chcete si zakoupit šatní skříň Zlatana T3? Navštivte náš e-shop.

Praktické vnitřní uspořádání

Vnitřek šatní skříně je velice praktický a efektivní. Vnitřní uspořádání umožňuje přesně rozdělit oblečení a další věci, jak potřebujete. Šatní skříň Zlatana T3 je ideální volbou pro ty, kteří mají velké množství předmětů a potřebují mít vše na svém místě.

Vlastnosti šatní skříně Zlatana T3

Korpus šatní skříně je vyroben z laminovaných desek o tloušťce 16 mm zakončené dýhou z PVC hrubou 0,5 mm. Přední strana dveří je také vyrobena z laminovaných desek o tloušťce 16 mm zakončených dýhou z PVC hrubou 0,5 mm. Rukověti jsou plastové a mají zlatou barvu.

Lišty dveří jsou vyrobeny z hliníku a zrcadlo má zlatou barvu. Zadní deska je ze středně tvrdé vláknité desky HDF. Posuvný systém je dodáván od firmy BIMAK. Skříň je dodávána v demontu, což ji činí velice snadnou přepravit a sestavit.

Parametry šatní skříně Zlatana T3

Šířka šatní skříně je 150 cm, výška 200 cm a hloubka 62 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro každý prostor, kde potřebujete uložit své oblečení a předměty, co potřebujete ukládat.

Pokud hledáte šatní skříň, která inovuje váš interiér, nabízí společnost BIMAK šatní skříň Zlatana T3. Šatní skříň v kombinaci černé barvy s bílým mramorem a zlatými prvky dodává vašemu interiéru novou úroveň a v praktickém uspořádání se nenecháte zaskočit.