Unikátní designový televizní stolek Moreno – univerzální, bílý mat, délka 160 cm, s podporou BIM technologie


Unikátní designový televizní stolek Moreno

TV stolek MORENO 160 je univerzální kus nábytku, který lze položit na zem nebo zavěsit na zeď. Během montáže si můžete vybrat nejvhodnější verzi. Hlavními rysy tohoto stolku jsou funkčnost, působivý vzhled a moderní styl.

Funkčnost a prostor

Díky svému jednoduchému tvaru a barevnému provedení působí celá jednotka moderně. Na tři otevřené police lze umístit herní konzoli, set top box, příslušenství, knihy nebo jiné drobné předměty, zatímco uzamykatelné přihrádky poslouží jako další úložný prostor.

Barva a materiály

TV stolek Moreno má bílý mat povrch, který je velmi snadno udržovatelný. Stolek je vyroben z kvalitních materiálů, jako je 16mm laminovaná deska, ABS hrany a HDF deska.

Výbornou funkcí BIM technologie v prodejním eshopu Nářadí CZ, kde můžete online zobrazit nábytek v reálném světě s přesnými rozměry.

Rozměry

Šířka TV stolu Moreno je 160 cm a hloubka 34,6 cm. Pokud preferujete stojící verzi, výška je 43 cm a závěsná varianta má výšku 41 cm.

Volitelné nohy

K TV stolu MORENO je možné dokoupit volitelné nohy dle vašich přání. Tyto nohy se snadno montují a mohou být použity pro stojící verzi stolu.

Zvolte si kvalitní a moderní nábytek pro svou domácnost a pořiďte si unikátní designový televizní stolek Moreno.