Kvalitní a pohodlné polokřeslo Bernkop Isabela 323 771 pro maximální relaxaci


Pro mnoho z nás je po náročném dni skvělá relaxace základem pro dobrou náladu a odpočatí, proto je výběr pohodlného polokřesla jako stvořený k maximálnímu pohodlí. A právě polokřeslo Bernkop Isabela 323 771 je tou správnou volbou pro maximální relaxaci.

Provedení

Dřevěné polokřeslo je vyrobené z masivního buku s čalouněným sedákem a čalouněnou opěrkou. Nabízíme možnost v provedení s čalouněním látkou nebo koženkou. Tento typ židle z kolekce ISABELA nabízíme i v jídelní variantě, ve více barových variantách (i s područkami, bez opěrky, pouze s nízkou opěrkou, a pod.) s ve variantě polokřesla s hranatými područkami. Nabízíme též lavici stejného typu.

Takže bez ohledu na to, zda hledáte křeslo pro vaši obývací či jídelní část, máme pro vás řešení.

Využití

Tato židle je velice žádaná pro svoji pohodlnost nejen do domácích interiérů, ale i do kaváren a vináren. Po řádném odpočinku v Bernkop polokřeslu, budete nabití novou energií a připraveni na další den.

Povrchová úprava

Výběr barevného zakončení židle dřeva je podle nabídky ve vzorníku. Výběr čalounění sedáku nabízíme podle níže uvedených vzorníků. V případě, že žádná z uvedených látek nevyhovuje, může si zákazník dodat látku vlastní.

Nezapomeňte navštívit naší webovou stránku, abyste si mohli vybrat polokřeslo, které Vám bude nejlépe vyhovovat.

Takže proč nevyužít tento typ křesla k odpočinku po náročném dni? Udělejte si radost, a zvolte si kvalitní a pohodlné polokřeslo Bernkop Isabela 323 771.

Polokřeslo v kanceláři

Polokřeslo v obývacím pokoji

Někdy stačí jen pohodlné křeslo, abychom se cítili maximálně uvolněni a odpočatí.