Elegance a minimalismus: Nordic Design černo-měděné závěsné světlo Darly 70 cm

Sladěním interiéru vytvoříte harmonický celek. Ne vždy se to ale daří. Proto je důležité, aby byly doplňky a dekorace vkusné a zároveň nenápadné. Své místo v této kategorii najde i Nordic Design černo-měděné závěsné světlo Darly 70 cm.

Tradiční a moderní design v jednom

Světlo Darly spojuje v sobě prvky tradičního i moderního designu. Díky tomu se toto světlo hodí téměř do každého interiéru. Prosklená kostra je doplněna jednoduchým, ale elegantním kovovým rámem v černé barvě. Interiér lampy potom zaujme hnědým měděným povrchem, který při svícení vytváří nevšední odlesk. Tento kontrast barev, materiálů a tvarů dělá z tohoto světla zajímavý a vkusný doplněk.

Univerzálnost světla Darly

Závěsné světlo Darly je vhodné jak do tradičních, tak i moderních interiérů. Zapadne do každé místnosti, kde bude tvořit výrazný prvek. Zvláště vynikne v nábytkem střídmě zařízených místnostech – v kuchyni, v jídelně, nebo třeba v obývacím pokoji. Díky decentním rozměrům a černé barvě se bude dobře kombinovat s ostatním nábytkem.

Hladký povrch světla Darly

Hladký a hebký povrch světla Darly oceníte jak při jeho instalaci, tak při každodenním ovládání. Světlo pak bude tvořit jemný kontrast s ostatními kovovými doplňky interiéru. Hlavně u moderních kuchyní či jídelních stolů, kde je kovový nábytek na denním pořádku, přijde tento kontrast jistě vhod.

Nordic Design černo-měděné závěsné světlo Darly 70 cm

Pouze bezpečné osvětlení

Jako každé závěsné světlo, také Darly vyžaduje k montáži nějakou minimální elektroinstalaci, na kterou byste se měli spolehnout. Elektroinstalace by měla být bezpečná a zazemněná, aby nedocházelo k nežádoucím zkratům. Aby bylo vše v pořádku, doporučujeme montáž světla svěřit do rukou odborníkům.

Nerozlučný pár

Chcete-li si koupit závěsné světlo Darly, mějte na paměti, že žárovky jsou součástí balení pouze výjimečně. Proto si vybírejte doplňky s rozmyslem.

Závěsné světlo Darly je svým minimalistickým vzhledem a vkusnou kombinací barev zajímavým doplňkem každé místnosti. Pokud právě tuto lampu hledáte, klikněte a podívejte se na stránky esrom.cz. V naší nabídce najdete mnoho další vkusných doplňků do interiéru, které vám pomohou vytvořit harmonický celek.