Navlékání nového povlečení pro miminko – My Baby Lou v bílo-mátové zelené barvě


Navlékání nového povlečení pro miminko

My Baby Lou v bílo-mátové zelené barvě POVLEČENÍ PRO MIMINKO, 100/135 cm, bílá, mátově zelená – MÁTOVÁ-BÍLÁ – 100% BAVLNA – Š/D: CCA 100/135 CM + 40/60 CM

Jakmile se narodí miminko, je důležité zajistit mu pohodlné a bezpečné spaní. Součástí toho je také výběr správného povlečení. Nové povlečení My Baby Lou v bílo-mátové zelené barvě se stane perfektním doplňkem do ložnice vašeho malého prcek, a bude vypadat skvěle na každém lůžku.

Povlečení pro miminko My Baby Lou

Toto povlečení vyrobeno z kvalitní, měkké bavlny, která se navíc skvěle udržuje a krásně snáší praní. Je vhodné pro děti od narození a má rozměry 100/135 cm + 40/60 cm. Jeho bílo-mátově zelené barvy jsou velmi moderní a elegantní, a snadno zapadnou do každého interiéru.

Když si chcete povlečení vyměnit, je důležité myslet i na to, jak snadné bude ho navléknout. Zde jsou některé tipy, jak na to:

  • Zkontrolujte rozměry postele – předtím, než koupíte nové povlečení, si zkontrolujte rozměry postele. Aby bylo povlečení dokonale na posteli, musí sedět na posteli správně.
  • Obraťte povlečení naruby – tím, že povlečení obrátíte naruby, ulehčíte si následné navlékání. Nemusíte totiž řešit, která strana patří k posteli a která ke zdi.
  • Najděte si kout – abyste měli povlečení přesně tam, kde chcete, nejdříve si najděte kout a umístěte ho na něj. Poté pečlivě rozmístěte zbytek povlečení.

Navlékání nového povlečení může být nejdřív trochu komplikované, ale když si dáte záležet, vyplatí se vám to. Miminko se bude cítit pohodlně na novém a čistém prostěradle, a vy budete mít radost z toho, jak hezky vypadá na posteli.

Povlečení pro miminko My Baby Lou

Je třeba dodat, že nové povlečení My Baby Lou v bílo-mátové zelené barvě není jenom krásné, ale také velmi praktické. Díky 100% bavlně, která se navíc skvěle udržuje, také vydrží dlouho bez toho, aby ztratilo svou kvalitu. Navíc se dokonale hodí k dalším doplňkům z této kolekce.

Krásné povlečení může pomoci vyčarovat z ložnice vašeho miminka dokonalý prostor pro odpočinek. Takže nečekejte a navlékněte nové povlečení My Baby Lou pro své malé zlatíčko ještě dnes!