Dřez Franke Malta BSG 611-62 v kašmírové barvě – recenze a specifikace

Dřez Franke Malta BSG 611-62

Dřez Franke Malta BSG 611-62 je moderní granitový dřez, který vyniká nejen svým elegantním designem, ale také praktickými funkcemi. Tento dřez je velice oblíbený mezi zákazníky díky svým rozměrům (62 x 43,5 cm) a designu, který dokáže zajistit dokonalou harmonii s moderním interiérem.

Granitový dřez s odkapem je praktický a elegantní. Jeho minimalistický design dokáže dokonale zvýraznit krásu moderní kuchyně. Dřez je v provedení Kašmír, což je jemně béžová barva, která dokonale ladí s většinou designérských kuchyní.

Montáž

Dřez Franke Malta BSG 611-62 se montuje na horní stranu pracovní desky. Vzhledem k jeho rozměrům a designu je určen pro skříňky s minimální šířkou 45 cm. Součásti dřezu je kompletní příslušenství k montáži, včetně sifonu, výpusťové armatury a příchytek, takže není třeba dokupovat žádné další součásti.

Dřez Franke Malta BSG 611-62

Funkce

Dřez Franke Malta BSG 611-62 má otočný výtok, který se může používat na levou i pravou stranu. Tento výtok umožní dokonalé a snadné mytí velkých i malých nádob. Důležitým prvkem je také odkapová plocha, která dokáže zachytit přebytečnou vodu při mytí, což usnadňuje práci.

Výsledný produkt je dokonalým ztělesněním kvality a designu. Pokud hledáte dokonalý dřez pro svou kuchyni, navštivte naši stránku a najděte si ten pravý pro sebe.