Bílo-hnědý borovicový pracovní stůl Støraa Gava délky 100 cm

Borovicový psací stůl z kolekce Støraa Gava přináší do pracoven i dětských pokojů klasický design v moderním pojetí. Jeho masivní materiál je ošetřen olejem v karamelovém odstínu, který podtrhuje krásu tohoto přírodního materiálu.

Skvělý materiál pro pracovní stůl

Borovice je tradiční materiál k výrobě nábytku, který se vyznačuje pevností, trvanlivostí a krásným vzhledem. Olejová úprava povrchu dodává stolu Støraa Gava příjemný aroma, a zároveň chrání dřevo před vlhkostí a škrábanci. Protože každý kus dřeva je jedinečný, má každý stůl svůj vlastní osobitý nádech.

Moderní klasika se hodí do každého interiéru

Bílo-hnědý borovicový pracovní stůl se svým designem hodí do jakéhokoliv interiéru. Může být použit jako pracovní stůl, psací stůl nebo třeba jako stůl pro hraní deskových her. Díky své délce 100 cm má také dostatek místa pro notebook, knihy nebo třeba květinu. Kombinuje se skvěle s křeslem, ale může posloužit i jako stůl do dětského pokoje.

Pro více informací o tomto skvělém borovicovém pracovním stole Støraa Gava, rozhodně navštivte webovou stránku srovnavacnabytku.cz, kde si můžete prohlédnout další zajímavé kusy nábytku.

Bílo-hnědý borovicový pracovní stůl Støraa Gava

Pracovní stůl je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v každé kanceláři nebo pracovně a ještě důležitější v době, kdy mnozí z nás pracují z domova. Vyberte si pěkný a praktický nábytek, který splní vaše potřeby a bude se skvěle hodit do interiéru.

Detail borovicového pracovního stolu Støraa Gava