Bílá skříň Falco Margita 150 – dokonalý kousek pro váš interiér

Šatní skříň Margita je vyrobena z lamina. Má posuvné dveře, které šetří prostor. Na dveřích skříně jsou zrcadla, které místnost opticky zvětší a prosvětlí. Pokud hledáte moderní a praktickou skříň pro váš interiér, nemohli jste zvolit lépe.

Díky svému vnitřnímu uspořádání (vyobrazeno v doplňkových fotografiích) nabízí skříň dostatek úložného prostoru. Skříň je také vybavena zásuvkami, do kterých můžete uložit drobnosti.

Zrcadlové dveře – prosvětlí každou místnost

Zrcadlové dveře, které jsou součástí této skříně, nejsou jen designovým prvkem, ale také praktickým řešením, které vám umožní opticky zvětšit a prosvětlit místnost.

Zrcadlové dveře skříně Margita 150

Dostatek úložného prostoru

Skříň Margita nabízí dostatek úložného prostoru, což je důležité pro každou domácnost. Díky svým zásuvkám a police vám umožní uskladnit oblečení a další drobnosti.

Uložný prostor skříně Margita 150

Univerzální použití skříně

Skříň Margita najde své uplatnění v mnoha místnostech, jako je dětský nebo studentský pokoj, předsíň, ložnice nebo obývací pokoj. Můžete ji umístit kamkoliv v domě, podle vašich potřeb a přání.

Univerzální použití skříně Margita 150

Snadná montáž

Skříň Margita je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích prvků. Díky tomu, že je skříň snadno sestavitelná, můžete ji mít během několika minut připravenou k použití.

Neberte na lehkou váhu výhody, které vám skříň Margita 150 nabízí, a učiňte z ní dokonalý kousek pro váš interiér. Pokud chcete tuto skříň zakoupit, klikněte na tento odkaz: Bílá skříň Falco Margita 150.