Hnědá pohovka z recyklované kůže: BePureHome Rodeo, délka 190 cm

Dodejte svému interiéru punc do detailu promyšleného, nadčasového místa! Nápomocny nechť vám jsou úžasné kousky od BePureHome.

BePureHome je nizozemská designová značka, která se rozhodla obohatit svět interiérů a bydlení o nestárnoucí kousky, co stojí na pomyslném vrcholu top designu. Jejich kvalitní zpracování, naprosto dokonalé tvary a materiál, to vše je nezbytnost pro každého, kdo vyznává vysokou kvalitu a neotřesitelně krásnou estetiku.

BePureHome Rodeo

BePureHome Rodeo je jednou z produktových řad této značky. Jedná se o pohovku vyrobenou z recyklované kůže, která je v krásné hnědé barvě. S délkou 190 cm se jedná o skvělé řešení pro obývací pokoj.


BePureHome Rodeo - hnědá pohovka z recyklované kůže

Kůže, ze které je pohovka vyrobena, pochází ze starších kůží. Ty by jinak skončily na skládce nebo v přírodě, způsobující další znečištění. Díky recyklaci se těmto kůžím podařilo najít nový a svůjmičel.

Pohodlí a styl v jednom

Díky recyklované kůži je každá pohovka trošku jiná a vytváří tak jedinečný vzhled s přírodním nádechem. Navíc poskytuje uživateli skvělé pohodlí díky kvalitnímu polstrování. Hnědá barva je navíc velmi univerzální a dokáže skvěle ladit s různými styly interiérů.

Za jedinečnou hnědou pohovkou BePureHome Rodeo s potahem z recyklované kůže můžete zakoupit na www.nabytekted.cz.