Nové bavlněné povlečení Koala Friend od 4Home v rozměru 100 x 135 cm a doplňkové polštářky 40 x 60 cm


Nové bavlněné povlečení Koala Friend od 4Home

Každodenní dávka roztomilosti pro klidné usínání i svěží ranní vstávání

Kouzelné bavlněné povlečení do postýlky s koalami nesmí chybět v žádném stylovém dětském pokojíčku. Zamilujete si ho na první pohled vy i vaše děti. Jeho originalitu podtrhuje i oboustranné provedení – jedna strana je tmavě modrá, druhá kontrastní bílá a na obou naleznete spoustu roztomilých koal.

Kvalitní 100% bavlna zajistí maximální komfort a je šetrná i k citlivé dětské pokožce. Můžete tak usínat s vědomím, že o pohodlí vašich ratolestí je postaráno do nejmenšího detailu. Povlečení má praktické zapínání na zip, které usnadní jeho oblékání i svačování.

Doplnkové polštářky 40 x 60 cm

K setu povlečení náleží také povlak na polštář o rozměrech 40 x 60 cm a tím zaručí kompletní vzhled postele. Vaše dítě se bude těšit na každou chvíli, kdy se může uklidnit v objímce roztomilého koalího medvídka, který ho ochrání před nočními můrami.

Specifikace povlečení

Povlečení je rozměru 100 x 135 cm, díky čemuž bude vhodné do většiny dětských postýlek. Součástí balení jsou povlak na polštář 40 x 60 cm a povlak na přikrývku 100 x 135 cm. Každý povlak je opatřen praktickým zipem, který usnadní jeho oblékání i svačování.

Zkrátka ideální povlečení pro vaši ratolest

Pokud hledáte něco, co potěší nejen vás, ale i vaše děti, investujte do interiéru jejich pokoje a vyberte jim toto kouzelné bavlněné povlečení s koalami od značky 4Home. Kvalitní materiály, roztomilý design a praktické zapínání na zip jej učiní ideální volbou pro každou maličkost. Aneb jak udělat radost sobě i svým ratolestem jedním nákupem!

Bavlněné povlečení Koala Friend