Šatní skříň s nástavcem STAR VX 60 cm – praktický a elegantní kus nábytku v bílé barvě od AK Furniture

Šatní skříň STAR je praktický kus nábytku, který se vyznačuje moderním designem. Je vyrobena z kvalitní laminované desky a pečlivě dokončena odolnou ABS dýhou. Lze ji čistit mokrou hadrou bez rizika poškození.

V pečlivě navrženém prostoru skříně jsou prostorné police a šatní tyč. Spodní část je vybavená šuplíky.

„Šatní skříň s nástavcem STAR VX 60 cm je skvělým vybavením pro každý byt, ať už k ní potřebujete přiřadit více másla nebo ji využijete pro uložení nevyužívaných a sezónních věcí. Je to kousek nábytku, který skvěle doplní interiér Vašeho bydlení.“

Vrchní část tvoří prostorný a funkční nástavec

Nástavec skříně se osvědčí pro uložení méně používaného oblečení. Jeho rozměry jsou 60 cm a lze na něm uložit i poměrně objemnější kousky.

Ak Furniture šatní skříň s nástavcem STAR VX 60 cm bílá je skvělou volbou pro každého, kdo hledá praktický a elegantní kus nábytku. Skříň lze použít jak v obývacím pokoji, pokoji pro hosty nebo v ložnici.

Šatní skříň s nástavcem STAR VX 60 cm

Šatní skříň s nástavcem STAR VX 60 cm

Závěr

Ak Furniture šatní skříň s nástavcem STAR VX 60 cm bílá je praktický kus nábytku, který se vyznačuje moderním designem. Je vyrobena z kvalitní laminované desky a pečlivě dokončena odolnou ABS dýhou. Lze ji čistit mokrou hadrou bez rizika poškození. V pečlivě navrženém prostoru skříně jsou prostorné police a šatní tyč. Spodní část je vybavená šuplíky. Vrchní část tvoří prostorný a funkční nástavec, který se osvědčí pro uložení méně používaného oblečení. Skříň lze použít jak v obývacím pokoji, pokoji pro hosty nebo v ložnici.

Pro více informací navštivte https://www.codina.cz/produkt/ak-furniture-satni-skrin-s-nastavcem-star-vx-60-cm-bila