Kovový konferenční stolek HELLA: novinka od Bloomingville v zlaté barvě!

Kovový konferenční stolek HELLA od dánského výrobce nádherného nábytku Bloomingville je skvělou novinkou pro každého, kdo hledá stylový kus nábytku do svého interiéru. Unikátní zlatá barva a drobná tečkovaná struktura na celém obvodu stolku zajistí, že bude HELLA skvěle zapadat do každé domácnosti.

Deska stolku má kulatý tvar s průměrem 50 cm, což jej dělá ideálním jako stůl pro posezení u sklenky vína v obývacím pokoji. Může však sloužit i jako stojan na květiny, či odkládací stolek v kterékoliv místnosti vašeho domu.

S čím ladit kovový konferenční stolek HELLA?

Stolek HELLA je velmi působivý kus nábytku a skvěle zapadá do každého interiéru. Díky své zlaté barvě bude skvěle ladit ke všem tmavým i světlým tónům a vykouzlí v místnosti úžasný účinek. Hella může být skvělým doplňkem k tmavým i světlým pohovkám v obývacím pokoji.

Nabízíme Vám odkaz na konkrétní produkt na našem e-shopu, kde můžete zakoupit Kovový konferenční stolek HELLA od Bloomingville v zlaté barvě.

Kovový konferenční stolek HELLA od Bloomingville

Klady a zápory

Kovový konferenční stolek HELLA od Bloomingville má mnoho kladů. Je to unikátní designový kousek, krásně zpracovaný s použitím kvalitního materiálu. Jeho jedinečnost ho dělá ideálním doplňkem interiéru. Na druhé straně zde nejsou žádné zápory, které by byly třeba zmínit.

Technická specifikace

Zde jsou detailní informace o Kovovém konferenčním stolku HELLA:

  • Materiál stolku: kov
  • Barva stolku: zlatá
  • Rozměry vxø: 34×50 cm
  • Maximální nosnost: 25 kg

Montáž a péče

Vzhledem k tomu, že je HELLA dodávána již sestavena, není nutností provádět žádnou montáž. Pokud je potřeba HELLA otřít, stačí použít vlhký hadřík.

Kovový konferenční stolek HELLA od Bloomingville je vynikajícím doplňkem do každého interiéru. Jeho unikátní design a zlatá barva zajistí, že se tento kousek rychle stane vámi oblíbeným. Objednejte si ho na našem e-shopu a rozveselte svůj domov již dnes!