Nová elegantní jídelní židle MICADONI OTTER v šedém sametu

Dotkněte se moderního designu a zdokonalte svůj jídelní kout s židlí Otter od značky Micadoni. Krásná a luxusní sametová látka vás oslní na první pohled. Látka je velice odolná a vyniká technikou LiquidBlocked, díky které znesnadňuje vstřebávání tekutin – způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Systém čalounění je navíc ohnivzdorný a proto bude židle Otter perfektní volbou pro komerční prostory.

Perfektní volba pro komerční prostory

Židle Otter je ideální pro komerční prostory, protože je vyrobena z odolného materiálu a má ohnivzdorné čalounění.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Zvolte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Pokud chcete svoji jídelnu ozvláštnit, měli byste zvážit pořízení této elegantní židle. Díky jejímu modernímu vzhledu a kvalitnímu zpracování se bude skvěle vyjímat jak v bytě, tak i v komerčním prostoru. Sametový povrch židle je velmi příjemný na dotek a díky LiquidBlocked technologii se nebudete muset obávat oteklin a skvrn na vaší nové židli.

MICADONI OTTER

Židle Otter v šedém sametu

Pro větší pohodlí jsou na židli Otter umístěna měkká polstrování, která jsou prošita důmyslnou technologií, aby zůstala pevně na svém místě. Díky detailnímu zpracování veškerých součástí, včetně nožiček, bude vaše nová židle Otter působit velmi elegantně a bude mít dlouhou životnost.

Zakupte nyní v našem eshopu židli Otter v šedém sametu a ozvláštněte svůj jídelní kout ještě dnes!

MICADONI OTTER