Villeroy & Boch 5617 R0R1 – kvalitní a elegantní porcelán pro každou příležitost


Úvod

Villeroy & Boch 5617 R0R1 je kvalitní a elegantní porcelán, který se hodí pro každou příležitost. Bez ohledu na to, zda se připravujete na večírek s přáteli, nebo si chcete užít romantickou večeři ve dvou, Villeroy & Boch 5617 R0R1 vám poskytne potřebné vybavení pro vytvoření dokonalé atmosféry.

Klozet

Produkt obsahuje klozet kombi s hlubokým splachováním bez vnitřního okraje. To znamená, že umyvadlo nedrží nečistoty, což usnadňuje údržbu a hygienu. Součástí produkty je také upevňovací sada pro skryté upevnění.

Villeroy & Boch 5617 R0R1 - kvalitní a elegantní porcelán pro každou příležitost

Tento luxusní klozet je vyroben z nejkvalitnějšího porcelánu, což zaručuje jeho dlouhou životnost a snadnou čistotu. Navíc se skvěle hodí do každé koupelny a dodává jí nádech elegance a luxusu.

WC nádrž a WC sedátko

Villeroy & Boch 5617 R0R1 je kvalitní klozet, ale bez WC nádrže a WC sedátka to není dokonalý koupelnový doplněk. Tyto prvky nejsou součástí výrobku, ale Snadno je lze dokoupit a díky kompatibilitě s klozetem Villeroy & Boch jsou tyto prvky velmi snadno instalovatelné.

Závěr

Souhrnně lze říci, že Villeroy & Boch 5617 R0R1 je vynikajícím koupelnovým doplňkem, který se může pochlubit jak kvalitou, tak designem. Pokud hledáte klozet, který skvěle zapadne do každé koupelny, neváhejte a zainvestujte do tohoto vynikajícího produktu. Nyní můžete zakoupit Villeroy & Boch 5617 R0R1 na https://www.esrom.cz/produkt/villeroy-boch-5617-r0r1