Stylový oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE cappuccino o rozměrech 110×140 cm


Stylový oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE cappuccino

Oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE s rozměry 110×140 cm je nejen funkční, ale také velmi elegantní a vkusným doplňkem pro každý stůl.

Tento oválný ubrus je vyroben z kvalitního 100% polyesteru s gramáží 150g/m2. Díky této vysoké gramáži je ubrus velmi pevný, odolný a má výbornou absorpční schopnost.

Kvalitní povrchová úprava pro nejlepší možnou ochranu ubrusu

Oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE má povrchovou úpravu, která chrání ubrus před vodou a skvrnami. Díky této povrchové úpravě je ubrus snadno udržovatelný a můžete si být jisti, že vám bude sloužit po velmi dlouhou dobu.

Ubrus AmeliaHome EMPIRE má krásnou cappuccino barvu, která se snadno kombinuje s různými dekoračními doplňky. Díky tomu můžete přizpůsobit celý stůl podle svých představ a potřeb.

Skvělá volba pro každý interiér

Tento oválný ubrus s rozměry 110×140 cm nepatří jen k funkčním a praktickým doplňkům vašeho stolu, ale také k nádherným kouskům pro každý interiér. Ubrus je navržen tak, aby vám zpříjemnil stolování a dokázal zútulnit celý prostor.

A to nevšem ještě ani neříkáme, že tento nádherný kousek můžete mít doma za velmi příznivou cenu. Přesvědčte se sami a objednejte si svůj vlastní oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE na této adrese.

Výrobce AmeliaHome je pro svoji kvalitu a spolehlivost velmi populární. Pokud hledáte další krásné produkty z kolekce AmeliaHome EMPIRE, tak byste si neměli nechat ujít následující kolekci.

Jak pečovat o váš nový oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE

Doporučujeme prát ubrus při teplotě do 30°C a nebleit. Je také důležité ubrus nesušit v sušičce, aby se vyhnuli eventuelnímu poškození materiálu.

Pro žehlení uvádíme maximální teplotu 150°C a doporučujeme žehlit z rubové strany ubrusu. Tím se vyhnete eventuálnímu narušení povrchové úpravy ubrusu a prodloužíte tak jeho životnost.

oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE cappuccino
oválný ubrus AmeliaHome EMPIRE cappuccino