Moderní designová kuchyňská linka Falco Gréta 260 – šedá matová barva

Kuchyňská linka Gréta je vyrobená ve venkovském stylu, který se hodí do kuchyně v paneláku i v rodinném domě. Tento styl má jedinečnou schopnost proměnit Vaši kuchyň v útulnou a zároveň funkční místnost, kde bude radost vařit i péct.

Kuchyňská linka Gréta nabízí dostatek úložného i pracovního prostoru. Všechny skříňky jsou samostatné, takže si je můžete sestavit tak, jak Vám to vyhovuje. Skříňky jsou vyrobené z lamina, korpusy 18mm s hranami ABS a dvířka 16mm.

Všechny skříňky jsou dodávány v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Cena je uvedena za sestavu vyobrazenou na úvodní fotografii BEZ PRACOVNÍ DESKY, s úchytkami. Pracovní desku lze dokoupit nad každou skříňku zvlášť podle její šíře. Vyobrazené spotřebiče, dřez, baterie, doplňky a dekorace nejsou v ceně. Zobrazení barev na fotografii se může od skutečnosti lišit.

Rozměry kuchyňské linky Falco Gréta 260

Rozměry vrchních skříněk:

  • 2x skříňka s prosklenými dvířky š.80 cm, v.58 cm, hl.30 cm
  • skříňka nad digestoř s výklopnými dvířky š.60 cm, v.40 cm, hl.30 cm
  • skříňka š.40 cm, v.58 cm, hl.30 cm

Rozměry spodních skříněk:

  • skříňka š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm
  • skříňka dřezová š.80 cm, v.83 cm, hl.45 cm
  • skříňka na vestavnou troubu š.60 cm, v.82 cm, hl.52 cm
  • skříňka se zásuvkou š.40 cm, v.83 cm, hl.45 cm

Pokud hledáte moderní a funkční kuchyňskou linku, která se hodí do každé domácnosti, Kuchyňská linka Gréta od Falco je tou správnou volbou pro Vás. Linku si můžete zakoupit na stránkách www.vybirejnabytek.cz.

Kuchyňská linka Falco Gréta 260

Vzhledem k vysoké kvalitě materiálů a preciznímu zpracování Vám kuchyňská linka Falco Gréta 260 slouží po mnoho let. Také díky jejímu modernímu a nadčasovému designu se nemusíte obávat, že byste v blízké budoucnosti museli řešit její výměnu.

Pokud chcete své kuchyni dodat na útulnosti a praktičnosti a hledáte kvalitní kuchyňskou linku s moderním designem, Kuchyňská linka Gréta od Falco je tou pravou volbou pro Vás.