Dodáme vám nejen zahradní posezení, ale i stylový interiér pro vaši zahradu – Zahradní dřevěný set

Zahradní posezení je základním prvkem každé zahrady. Bez něj byste si při letních večerech neužili grilování s přáteli a rodinou, ani byste si nemohli vychutnat ranní kávu na zahradě.

Zahradní dřevěný set od firmy GastroHit vám dodá nejen styl, ale také pohodlí. Každý set obsahuje kvalitně zpracovanou zahradní lavici a dva křesla, které jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva a jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám.

Kvalita jako priorita

V GastroHitu se snažíme především o kvalitu produktů, které našim zákazníkům nabízíme. Proto každý z našich zahradních nábytků podléhá pečlivému testování a kontrolám. Jen tak vám můžeme garantovat, že získáte produkt, který vám bude sloužit dlouhá léta.

Dovoz a montáž zahradního setu

Často se naši zákazníci obávají, jak doprava a montáž zahradního setu probíhá. Nic není jednoduššího. Naši specialisté vám po celé ČR přivezou zahradní set přímo k vám domů a nainstalují ho tak, aby byl v souladu s vašimi představami. Vše je vyřízeno do několika dní od objednání.

GastroHit.cz je specializovaným prodejcem zahradního nábytku, grilů, krbů a dalšího sortimentu pro zahradu. Navštivte naše webové stránky a vybírejte z více než 500 produktů. S námi si můžete být jisti, že vám dodáme kvalitní zahradní výrobky za skvělou cenu.