Elegantní a pohodlná černá sametová jídelní židle od MICADONI CHAYA


Nadčasový designový kousek pro váš interiér

Jídelní židle CHAYA značky MICADONI si vás získá nejen svým elegantně tvarovaným opěradlem s područkami, které zajišťuje pohodlí i při delším sezení. Nadchne vás také její čalounění, které je tvořeno luxusní sametovou potahovou látkou s jemným leskem. Na dotek připomíná měkoučký plyš, ale zároveň je odolná proti oděru a splňuje také normu odolnosti proti doutnání a vznícení plamene.

Obohaťte váš interiér o tento nadčasový designový kousek, který je v nabídce v řadě barevných provedení. Vybírat můžete také z variant s černě lakovanou podnoží.

Tip k čištění jídelní židle CHAYA

Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak.

U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Obrázky jídelní židle CHAYA

Černá sametová jídelní židle

Detail černé sametové jídelní židle

Kde si můžete jídelní židli CHAYA zakoupit

Chcete-li si jídelní židli CHAYA zakoupit, navštivte internetový obchod SIDONIA. Zde si můžete vybrat z celé řady barevných provedení a variant s černě lakovanou podnoží. Kromě jídelních židlí nabízí SIDONIA také řadu dalších designových kousků pro váš interiér.