Moderní a luxusní zelená sametová pohovka MICADONI Lapis – ideální doplněk pro váš obývací pokoj


Zelená sametová pohovka MICADONI Lapis

Popis produktu

Pohodlně se usaďte do dvoumístné pohovky Lapis od značky MICADONI! Sezení je inspirováno tradiční pohovkou chesterfield. Typickými prvky je prošívané čalounění s knoflíkovým zdobením, rolovanými područkami, které dodávají pohovce noblesu a posledním znakem je soustružená podnož, která je vyrobena z lakovaného bukového dřeva. Komfortní pohodlí vám poskytnou nejen zaoblené područky ale i hloubka sedací části. Sametové čalounění je zhotoveno z kvalitní látky s měkkou texturou, která je potažena speciální ochrannou vrstvou zabraňující absorpci tekutin. Pohovka Lapis se stane výrazným kouskem každého interiéru v glamour nebo industriálním stylu.

Vlastnosti pohovky Lapis

  • Barva: zelená
  • Kvalitní sametové čalounění s ochrannou vrstvou proti tekutinám
  • Prošívané čalounění s knoflíkovým zdobením
  • Rolované područky pro pohodlné sezení
  • Soustružená podnož z lakovaného bukového dřeva
  • Velikost: 170 x 85 x 80 cm

Detail zadní strany pohovky Lapis

Individuální objednávky a vrácení zboží

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Údržba pohovky Lapis

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Pokud se rozhodnete pro nákup této krásné zelené sametové pohovky od znač